BALKÓNY | TERASY

Sháníte podlahu na terasu, nebo balkón? Zvažujete, jestli bude vhodná dřevěná podlaha, keramická dlažba nebo úplně něco jiného? Zkuste si na svůj balkón položit plastovou dlažbu Hestra, nebo umělou trávu, která je příjemná i na bosé chození. Vyberte si z široké nabídky jednobarevných provedení, nebo dřevodekorů.

Všechna naše řešení odolají větru i dešti, snadno je nainstalujete pomocí click zámkového systému a nevyblednou, díky odolnosti vůči UV záření. Údržba a čištění venkovní podlahy je nenáročné a úplně vám postačí postřik vodou nebo případně lze použít i vhodné čističe, které nabízíme v rámci příslušenství.

Nejste si jisti, která z barev vám na váš balkón padne nejlépe? Objednejte si vzorky dlaždic a prohlédněte si je na vlastní oči. Chci si objednat vzorky.


BALKÓNY | TERASY
Barevnost
  • další hodnotyskrýt další hodnoty
Materiál
Druh
19 Kč 2 082 Kč
1 625 Kč 1 462,50 Kč 1 342,98 Kč bez DPH 1 208,68 Kč bez DPH

72 Kč 64,80 Kč 59,50 Kč bez DPH 53,55 Kč bez DPH

72 Kč 64,80 Kč 59,50 Kč bez DPH 53,55 Kč bez DPH

72 Kč 64,80 Kč 59,50 Kč bez DPH 53,55 Kč bez DPH

Balkón, terasa či pergola podle Vašich představ

Jakmile na obloze vysvitnou paprsky slunce a teplota stoupne, chceme trávit co nejvíce času venku. Ten, kdo má rodinný dům, většinou zamíří na terasu, lidé v bytech se musí spokojit s balkonem či lodžií. Všude tam potřebujete mít i pořádnou podlahu. Podlaha ovlivňuje nejen vzhled balkonu, ale i Váš komfort a pohodu. Ať už zvažujete rekonstrukci, nebo stavíte nové, pomůžeme vám s výběrem nové podlahoviny. Jaké máte možnosti?

Plastová podlaha

Podlaha na balkóně či lodžii je vystavena podobné zátěži povětrnostních podmínek, jako prostory kdekoliv jinde v exteriéru a navíc musí být praktická a útulně vypadat. Tato kombinace výběr trochu komplikuje. Je proto na místě volit podlahové materiály, které tyto podmínky zvládnou. Chybu neuděláte, když sáhnete po prověřeném polypropylenu. Tento odolný materiál je základním kamenem například pro výrobu švédské dlaždice Mosolut Hestra. Toto jednoduché a bezúdržbové podlahové řešení je vhodné pro všechny balkony, terasy, zahrady i wellness a saun.

Dlažba odolá teplotním výkyvům, vyčistíte ji jednoduše běžným čistím prostředkem, instalujete svépomocí a díky snadno demontovatelnému zámkovému systému ji využijete i na dočasné plochy jako např. sezónní terasy, venkovní sprchy.

Velmi nízká výška dílců a praktické univerzální rozměry umožňují široké použití na mnoha místech bez zatížení původní konstrukce. Vybírat můžete nejen z jednobarevných provedení, ale také dekoru dřeva. Které lahodí s populárním stylem scandi nebo hygge.

Gumová dlažba

Když mluvíme o venkovních prostorech je důležité myslet i na naše nejmenší. Gumové dlaždice jsou vhodné právě na dětská hřiště. Jejich protiskluzný povrch umožní dětem běhat i skákat bez rizika pádu. V naší nabídce naleznete gumové dlaždice Mosolut Rubber, které jsou v několika barevných i výškových provedeních. Splňují přísné certifikace a normy.