FITNESS | WORKOUT

Vyberte si z široké nabídky odolných podlah na venkovní nebo vnitřní multifunkční hřiště, tenisový kurt, do domácí posilovny nebo třeba na dětské hřiště na zahradu. Kvalitu nabízených sportovních povrchů deklarují certifikáty zdravotní a bezpečnostní nezávadnosti. 

Nespornou výhodou všech našich dlaždic je možnost instalace svépomocí. Sportovní hřiště vám bez nadměrného úsilí a péče budou dělat radost dlouhá léta. Pokud si ale na instalaci přeci jen netroufáte sami, nebojte se na nás obrátit. Rádi vám dlažbu nainstalují naši zkušení podlaháři.

Nejste si jisti výběrem? Nemůžete se rozhodnout jaké barevné kombinace zvolit? Máme pro vás možnost objednat si vzorky a vyzkoušet si tak vaši novou podlahu před objednáním. Objednat vzorky si můžete ZDE.

FITNESS | WORKOUT
Barevnost
  • další hodnotyskrýt další hodnoty
Materiál
Druh
Dezén
46 Kč 13 999 Kč
od 114 Kč od 94,21 Kč bez DPH

1 625 Kč 1 462,50 Kč 1 342,98 Kč bez DPH 1 208,68 Kč bez DPH

46,20 Kč 38,18 Kč bez DPH

51,80 Kč 42,81 Kč bez DPH

Při sportování člověk vyvíjí značnou míru úsilí, a tak je nutné přizpůsobit veškeré podmínky tomu, aby by byl v dostatečném bezpečí a pohodlí. Nejinak je tomu při výběru podlahy na různé typy sportovišť. Zatímco například v posilovně totiž podlaha musí odolávat především značné zátěži a být dostatečně pružná, tak povrch sloužící ke hře sportů jako tenis, fotbal či jiné, musí disponovat především protiskluzností a dobrou stabilitou. Dětská hřiště potom vyžadují maximální bezpečnost, a to třeba při různých pádech. Firma Mosolut vám proto nabízí několik variant podlahových řešení na různé typy sportovišť. Vyberte si z naší nabídky sportovních podlah.

Podlahy pro vnitřní i venkovní sporty

Dlažba Mosolut Machine - vysoce zátěžová podlaha, použití pouze v interiéru – ideální do posiloven/fitness, materiál PVC, jednobarevné provedení, vyrobeno v Česku.

Dlažba Mosolut Sport – rozměrově stabilní podlaha, použití v interiéru i exteriéru – hřiště na: inline hokej, tenis, fotbal, házenou – multifunkční využití, jednobarevné provedení, vyrobeno v Česku.

Dlažba Mosolut RUBBER – elastický podlaha, použití venku i uvnitř – praktické na dětská hřiště pod kolotoče, prolézačky atd., materiál pryž, jednobarevné provedení, vyrobeno v Litvě.

Sportovní podlahy z kolekce Mosolut Sport jsou využívány nejen v rámci multifunkčních hřišť, ale také na sportovních akcích profesionální úrovně. Pravidelně se totiž na této podlaze odehrává Mistrovství světa v Inline hokeji, přičemž tímto materiálem je vybaveno nejedno inlinové hřiště v ČR. Výhodou těchto podlah je, že jsou konstruovány pro použití jak ve vnitřních, tak ale také vnějších prostorech, a to díky využití dilatačních dlaždic.

Dlažba značky Mosolut Machine je z hlediska využitelnosti dost možná nejzajímavějším produktem v nabídce firmy Mosolut. Využít ji tak můžete nejen pod kola svých automobilů, či do výrobních hal, ale také na sportoviště ve vnitřních prostorech. Tato podlaha Vám ideálně zapadne do prostoru fitness, jelikož bez problémů zvládne zátěž strojů a díky různému barevnému provedení můžete pomocí ní vytvořit například různé chodníčky.

Pryžová elastická podlaha z řady Mosolut REG poté splní svůj účel na dětských hřištích. Vybírat můžete mezi širokou škálou produktů ve čtyřech barevných provedeních, přičemž podlahu uzpůsobíte vlastním potřebám dle výběru dostatečné tloušťky. Tím zajistíte bezpečí pro nejmenší při pádech z různých výšek. V interiéru pak můžete podlahu využít například v posilovnách jakožto dopadovou desku.