Provedeme instalaci podlahy i u vás

PRACOVITÝCH RUKOU NENÍ NIKDY DOST

Obzvlášť, když tlačí čas, nebo jsou jiné priority. Naši odborní podlaháři jsou vám k dispozici, jak pro vaši garáž či dílnu, tak i komerční prostory.Spolehněte se na náš vstřícný přístup, schopnost doporučit a dodat ideální podlahové řešení a především špičkovou kvalitu provedené práce. Zakázky realizujeme po celé ČR a jsme schopni dorazit kamkoliv.  

Díky našim zkušenostem a širokému spektru podlahovin jsme schopni vám nabídnout různé druhy plastových podlahových krytin, které budou splňovat vaše požadavky na funkčnost, odolnost a estetickou stránku. 

Náš tým profesionálních techniků vám rád pomůže s výběrem vhodného typu podlahové krytiny a s instalací samotnou. Naše práce je precizní a rychlá, takže vaše garáž nebo firemní prostory budou v krátké době vybaveny novou kvalitní podlahou, bez zbytečných prodlev.

Specializujeme se na pokládky zámkových zátěžových i designových podlah z naší nabídky Mosolut. Tzn. z PVC (Mosolut Machine), Polypropylenu (Mosolut Hestra a Performance Floor), zátěžové PVC desky (Mosolut Heavy), sportovní podlahy (Mosolut Fitness) atd. Tedy ty, co najdete u nás v portfoliu. Získejte i vy spolehlivou a funkční podlahu na mnoho let.
Nemáme, rádi vám přijedeme pomoci na váš balkón, či do garáže i do velkokapacitního skladu. Pro konkrétní cenovou nabídku nás prosím kontaktujte.
Na tuto otázku je těžké odpovědět, neboť potřebujeme znát typ místnosti, stav podkladu, rozměry, atd. Běžnou garáž vám rádi instalujeme za jeden den.
Před položením většiny typů dlažby je nezbytné původní podklad připravit. V ideálním případě stačí jen zametení, zaděláme menší výtluky, zbrousíme ostřejší hrany. Pokud si to instalace vyžaduje můžeme se dohodnout na specifičtější přípravě - např. položení jiného materiálu. Informujte nás prosím předem, v jakém stavu je původní podklad.
Abychom za vámi přijeli nemusíte mít IČ. Naše služby vyfakturujeme i na soukromou osobu. Proto vám rádi pomůžeme s instalací nové podlahy v dílně, v garáži i na balkóně.
To záleží na velikosti a komplikaci prostoru. Pokud se bude jednat o garáž, přijedeme nejspíše 2. Pokud o sklad, přijede nás více. Pokud bude třeba nějaká specializace, na kterou si netroufáme, vezmeme s sebou ještě dalšího kolegu. Naší prioritou je odvedení kvalitní práce v dohodnutém čase. Ani my nemáme rádi prodlevy.

Přijedeme za vámi kamkoliv

Jak si můžete všimnout, v našich referencích, za hranicemi jsme s instalacemi jako doma. Proto bychom rádi nabídli ruku k dílu opravdu i u nás doma. V Česku rozlišujeme několik vzdálenostních zón od Brna, kde sídlíme. Tato vzdálenost nás neomezuje v práci, pouze určuje cenu dopravy.

Přijedeme za vámi kamkoliv
U pokládek do 30m², často jde o garáže, balkony a terasy, je cena za 320 Kč/m²
U pokládek v rozmezí 31m² - 50 m², kdy se většinou jedná o dvajgaráž, větší dílnu, nebo menší sklad, je cena pokládky 300 Kč/m²
Při instalacích středně velkých ploch, tedy v rozmezí 51m² - 100 m² provádíme odborné instalace za cenu 280 Kč/m²

U velkých ploch nad 100 m² vám rádi vytvoříme nabídku na míru. Cena vždy záleží na velikosti plochy a typu individuálních úprav. Po zaslání poptávky se s vámi spojí náš technik a získáte cenovou nabídku, která obsahuje cenu za instalaci podlahové krytiny a cenu za dojezd z hlediska vzdálenosti od Brna. Pokud si budete od nás zakoupit i podlahu samotnou, započítáme vám ji do kalkulace, nebo ji budeme fakturovat zvlášť, to už necháme na vás.

Při poptávce jakéhokoliv prostoru prosím uveďte:
- o jakou plochu se jedná - balkón, garáž, dílna, sklad...
- kolik m² má plocha
- v jakém je stavu podklad
- jestli si přejete něco navíc (obvodové lišty, předpokládáte lepení k podkladu, sokly, položení mezivrstvy atd)
- vaše kontaktní údaje a místo realizace
Rádi za vámi přijedeme kamkoliv. Provádíme instalace po celé České republice.
Do 50 km je doprava zdarma.
Cenu pro další zóny naleznete v nabídce: 51 - 100 km, 101-200 km, nad 200 km

Poplatek je jednorázový. Pokud se jedná o instalaci, která zabere více dní a musíme jezdit vícekrát, dohodneme si cenu za dopravu individuálně dle projektu.
Od vás prosíme jen snadný přístup na pozemek a do budovy. Ke své práci si přivezeme vše, co potřebujeme.
Zavolejte nám, nebo napište. Dohodneme si podrobnosti a detaily. My vám vystavíme předběžnou kalkulaci a vy budete vědět, na čem jste.
Volejte na: +420 716 909
Pište na: info@mosolut.com

Pokud máte zájem o instalaci podlahy u vás doma nebo ve firmě, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našich kontaktních formulářů na webových stránkách nebo telefonicky. Rádi vám poskytneme více informací a stanovíme termín instalace.

Těšíme se na spolupráci s vámi.

Skladovací hala, AT

Na původní betonový podklad byly položeny PVC dlaždice Mosolut Machine.

Terasa u rodinného domu, DE

Zútulnění povrchu terasy u domu pomocí plastové dlažby Mosolut Hestra Universa.

Sklady, DE

Vyrovnání původní dřevěné podlahy pomocí OSB desek a následně položení PVC dlažby Mosolut Machine.

Balkon v bytovém domě, CZ

Původní povrch balkónu v bytovém domě byl nahrazen dlažbou Mosolut Hestra Universa.

Dílny a kanceláře VESPA, AT

Instalace dlažby Mosolut Machine, Invisible

Skladové prostory, CZ

Obchodní prostory, DE

Renovace povrchu v obchodních prostorech pomocí PVC dlažby Mosolut Machine

STK, Opava, CZ

Na původní betonový povrch byla položena PVC dlažba Mosolut Machine, barevné zóny nově tvoří barevné dlaždice, nikoliv nátěr.