SKLADY | DÍLNY

Podlahové systémy pro průmyslové oblasti s trvalou kvalitou. Spolehněte se na odolnost našich PVC krytin prověřenou stovkami realizací a mnoha lety zkušeností. Nabízíme kvalitní podlahové dlaždice od českých výrobců, kteří se roky specializují na vývoj odolných, lehce položitelných a také lehce vyměnitelných PVC a PP dlažeb. Některé typy nabízených dlaždic jsou připraveny na každodenní zátěž velkou a těžkou technikou, jako jsou tatry, nákladní vozy, vysokozdvižné vozíky a paleťáky. Podlahy jsou chemicky stálé a nehořlavé, takže se hodí na náročných provozů. Mezi produkty je i ESD dlažba, která se hodí pro uzemnění a odvod elektrického proudu v elektrických rozvodnách, datacentrech, serverovnách a podobných místnostech.

Nejste si jisti výběrem? Nemůžete se rozhodnout jaké barevné kombinace zvolit? Máme pro vás možnost objednat si vzorky a vyzkoušet si tak vaši novou podlahu před objednáním. Objednat vzorky si můžete ZDE.

SKLADY | DÍLNY
Barevnost
Materiál
Druh
Dezén
159 Kč 7 137 Kč
od 579 Kč od 478,51 Kč bez DPH

Zátěžové podlahy do skladu, výrobních prostor i dílny

V provozech, skladech a dílnách je podlaha namáhaná více než kdekoliv jinde. Každé z těchto míst klade vysoké nároky na odolnost vůči zátěži, kterou představují regálové systémy, neustálý pohyb vysokozdvižných vozíků. Zároveň je zde nutnost splňovat bezpečnostní kritéria, která chrání zdraví pracovníků, nebo jednoduchost čištění.

Průmyslová dlažba Mosolut Machine z naší nabídky je svými vlastnostmi předurčena jako ideální podlaha do skladů, dílen. Díky PVC dlaždicím z čistého nebo recyklovaného PVC provedete sanaci betonu bez přerušení provozu.  

Ve skladech i dílnách se běžně používá betonová podlaha ošetřena epoxidovou vrstvou, vsypy nebo samonivelační stěrkou. U těch to povrchů, které přináší spoustu výhod, osvědčenou tradici v používání, nastávají i problémy. Například při nekvalitní instalaci, kdy se podlaha začne časem drolit a praskat. Nebo vlivem zubu času, kdy je čím dál obtížnější udržet podlahu čistou, bez skvrn, mastnot a omezit prašnost. PVC dlažbu Mosolut Machine snadno nainstalujete na původní podklad, pomocí barevných kombinací hravě vytvoříte pracovní zóny. Čistit ji můžete pomocí běžných čisticích prostředků a to jak ručně, tak mycím strojem.

Zároveň se jedná o podlahy vhodné i do garáží, kde jsou naprosto ideálním řešením vhodným na pokládku svépomocí.