Dr. Schutz Secura tvrdá ochranná vrstva - 5 l

Dr. Schutz Secura tvrdá ochranná vrstva - 5 l

Cena: 3 199 Kč
Cena bez DPH: 2 643,80 Kč
Dostupnost: Skladem - externí sklad
Kód zboží: 9803001
Záruka: 24 měsíců

Zajistěte si trvanlivost povrchu, usnadněte čištění a prodlužte životnost podlahoviny pomocí jednoduchého nátěru přípravkem Secura.


Výhody

  • Prodloužení trvanlivosti povrchu
  • Usnadnění čištění
  • Menší přilnutí nečistot
  • Vytváří protiskluzný ochranný film
  • Zvyšuje odolnost vůči gumovým rýhám


Tato polymerová disperze bez kovových přísad slouží pro ošetření nově položených nebo základně vyčištěných elastických podlahovin a vyniká velmi vysokou pevností a odolností proti gumovým rýhám. Zamezuje přilnutí nečistot a ulehčuje denní čištění. Hedvábně matný a protiskluzný ochranný film zajišťuje vysokou jistotu při chůzi (dle dobrozdání zkušebního institutu pro bezpečnost práce se použitím této disperze R-hodnota podlahoviny nezmění!). Obzvláštní odolnost proti úniku změkčovadel z podlahoviny. Přípravek je ideální na přírodní linoleum, PVC a CV. Použití na polyolefin, kaučukové podlahoviny a také přírodní a umělý kámen je také možné. Splňuje požadavky normy DIN 18032 pro sportovní povrchy. 


Použití

Produkt Secura tvrdá ochranná vrstva před použitím důkladně protřepejte. Následně naneste vrstvu přípravku, neředěnou, tence a stejnoměrně, pomocí mopu Lasička nebo plochým mopem (např. Profi-mop) v podélném směru. Po zaschnutí první vrstvy tento postup opakujte ještě jednou v příčném směru. Ošetřenou plochu nechte před používáním minimálně 12 hodin zaschnout, nejlépe přes noc. Skladujte uzavřené v originálním obalu v chladu a suchu. Chraňte před mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí. 


Spotřeba

Ošetření: 25–30 g/m2 každý nátěr (Orientační hodnota: 30–40 m²/l)

Tisknout