Mosolut Hestra

Je terasa a balkon často místo, kde v době jarních a letních měsíců trávíte víc času, než v obýváku na gauči? Ať už je tento prostor vaší relaxační zónou, nebo oblíbeným grilovacím koutkem, je vhodné, aby vašim potřebám byla přizpůsobená i venkovní podlaha. Ta musí být kvůli rozmarům počasí a výkyvům teploty odolná, praktická na údržbu a příjemná na došlap. Pro zútulnění celého prostoru je ideální, když ladí s barvou fasády a zahradním chodníkem.

Pro potřeby použití v interiéru i exteriéru, máme pro vás řešení. Již 30 let prověřenou švédskou dlažbu Hestra. Tu využijete na balkoně, osvědčí se vám jako podlaha na terase i v pergole, a zároveň poskytne i bezpečný povrch v okolí bazénu a jiných mokrých ploch. Konečně podlaha bez třísek, co neklouže a nevybledne. Garantujeme, že vám vydrží několik let, odolá zátěži, snadno ji nainstalujete svépomocí. Vyberte si z několika produktových řad a barevných provedení.

Jsme výhradní prodejce dlažby Hestra v České republice.

Nejste si jisti, která z barev vám na váš balkón padne nejlépe? Objednejte si vzorky dlaždic a prohlédněte si je na vlastní oči. Chci si objednat vzorky.

Mosolut Hestra
Barevnost
  • další hodnotyskrýt další hodnoty
Materiál
Druh
54 Kč 114 Kč
od 89 Kč od 73,55 Kč bez DPH

od 109 Kč od 90,08 Kč bez DPH