Mosolut Hestra

Je terasa a balkon často, kde v době jarních a letních měsíců trávíte víc času, než v obýváku na gauči? Ať už je toto místo vaší relaxační zónou, nebo oblíbeným grilovacím koutkem, je vhodné, aby vašim potřebám byla přizpůsobená i venkovní podlaha. Ta musí být kvůli rozmarům počasí a výkyvům teploty odolná, praktická na údržbu a příjemná na došlap. Pro zútulnění celého prostoru je ideální, když ladí s barvou fasády a zahradním chodníkem.

Pro potřeby použití v interiéru i exteriéru, máme pro vás řešení. Již 30 let prověřenou švédskou dlažbu Hestra. Tu využijete na balkoně, osvědčí se vám jako podlaha na terase i v pergole, a zároveň poskytne i bezpečný povrch v okolí bazénu a jiných mokrých ploch. Konečně podlaha bez třísek, co neklouže a nevybledne. Garantujeme, že vám vydrží několik let, odolá zátěži, snadno ji nainstalujete svépomocí. Vyberte si z několika produktových řad a barevných provedení.

Jsme výhradní prodejce v České republice.

Nejste si jisti, která z barev vám na váš balkón padne nejlépe? Objednejte si vzorky dlaždic a prohlédněte si je na vlastní oči. Chci si objednat vzorky.

Mosolut Hestra
Barevnost
Materiál
Druh
40 Kč 99 Kč
od 89 Kč od 73,55 Kč bez DPH

od 89 Kč od 73,55 Kč bez DPH