GARÁŽ

Zvažujete, jestli je plastová podlaha do garáže vhodná a jestli vám nebude přidávat starosti? Dlaždice, které vám nabízíme, jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání i dlouhodobému parkování. Zároveň nemusíte řešit působení solí v zimním období, neponičí se. V rámci deštivých dnů umožní odvádět vlhkost pryč a zároveň konstrukčně napomohou větrání pod dlaždicemi pro správnou cirkulaci vzduchu.  Nakombinujte si barevné varianty dlaždic a vytvořte si podlahovou mozaiku, která se bude barevně hodit do vašeho prostoru. 

Nejste si jisti výběrem? Nemůžete se rozhodnout jaké barevné kombinace zvolit? Máme pro vás možnost objednat si vzorky a vyzkoušet si tak vaši novou podlahu před objednáním. Objednat vzorky si můžete ZDE.

GARÁŽ

Nejprodávanější v kategorii

1.
PVC dlažba Mosolut Machine ECO - Kůže, černá Sháníte levnou a přesto kvalitní podlahu do garáže? Když si nepotřebujete hrát na design, ale jde vám hlavně o funkčnost, zkuste podlahové dlaždice z recyklovaného PVC. Jedná se o rychlé a efektivním řešení. Instalace svépomocí.
189 Kč
2.
PVC dlažba Mosolut Machine ECO - Kůže, šedá Je pro vás velkým oříškem výběr vhodné, ideální a nejlépe bezúdržbové podlahy do garáže za rozumnou cenu? Vyzkoušejte PVC dlažba Mosolut Machine v ECO v šedé barvě.
219 Kč
3.
Parkovací dlažba Mosolut HAN Dlažba Mosolut HAN v provedení vhodném pro zatravňovací a parkovací plochy je vytvořena ze 100% recyklovaného plastu. Vzniklá plocha snese vysoké zatížení a provoz osobních, nákladních vozidel i zemědělské techniky.
99 Kč
Barevnost
Materiál
Druh
Dezén
90 Kč 2 221 Kč
1 773,20 Kč 1 465,45 Kč bez DPH

2 220,40 Kč 1 835,04 Kč bez DPH

Podlaha do garáže, na kterou se můžete spolehnout

Garážová podlaha musí splňovat nespočet parametrů, abychom vůbec zvážili, jestli nám její instalace přinese radost a užitek a nebo jen komplikace. Muži by řekli, že musí především dost vydržet, mít dlouhou životnost a odolávat značné zátěži. Ženy by mohly dodat, že je důležité, aby dobře vypadala a ideálně byla snadná na údržbu. Jakou variantu podlahy do garáže tedy zvolit? 

Nabízíme vám plastové zátěžové dlaždice Mosolut Machine - tato vysoce odolná podlaha je předurčena k použití pouze v interiéru - garáž, sklad, hala, výroba,  materiál PVC, jednobarevné provedení, vyrobeno v Česku

Pokud hledáte dlaždice, které se hodí více pro motosport, tunning, nebo jako dočasná podlaha na venkovní racingové akce, sáhněte po dlažbě  Mosolut Performance Floor - zátěžová podlaha, použití v interiéru i exteriéru - moto a auto - racingové setkání a eventy, vhodná podlaha pro závodní depo, materiál polypropylen, jednobarevné provedení, vyrobeno v Německu

Mosolut Machine plastová podlaha do garáže z PVC

Potěší vás, že tato podlaha do garáže, dílny či například autoservisu je schopna ihned po položení odolávat nečistotám, chemikáliím, či vysokému zatížení, ať už je to váha automobilu nebo vybavení dílny. Hledáte-li materiál, který těmito vlastnostmi disponuje, zvolte si českou PVC dlažbu Mosolut Machine. Dlaždice z čistého PVC nebo recyklátu je konstruována tak, aby odolávala nárazům i rozbití. Můžete tak používat hevery, zvedáky, pneumatické nářadí, jak jste zvyklí.

K jejímu položení není nutné zvát specializovanou firmu, jelikož vzhledem k snadnosti pokládky to zvládnete sami. PVC dlaždice Mosolut Machine jsou pokládány ve stylu „puzzle“. Stačí jednotlivé zámky pouze pomocí rukou zacvakávat do sebe, popřípadě si pomoci gumovým kladívkem. Instalaci zvládnete i za plného provozu, nebudete tak mít prostoje.

Vybírat můžete z více řad, které se liší svými parametry a provedením. Například dlaždice Mosolut Machine Invisible vám nabízejí možnost skrytého zámku. Spoje každého kusu jsou rovné a téměř neviditelné. Oproti verzi s otevřeným zámkem, který je viditelnější. K podlaze je možné přikoupit také nájezdové hrany a rohy, díky kterým se ještě více usnadňuje nájezd na povrch a nehrozí tak jeho poškození. Univerzálnost podlahy nabízí využití kromě garáží a dílen také v průmyslu nebo veřejných zařízeních, jako jsou například fitness centra, či posilovny.