Doručení zboží

Snažíme se, aby vaše objednávka co nejdříve dorazila tam, kde ji potřebujete. Spolupracujeme proto s více dopravci, abychom vám mohli nabídnout více možností doručení ať už přímo na adresu domů, na chalupu, či do zaměstnání.

 

Cena doručení

Smluvní paletový přepravce
 399 Kč
Doručení PPL na PercelShop    99 Kč
PPL doručení na vámi zadanou adresu  109 Kč

 

Způsob doručení si zvolte tak, abyste si podlahu mohli pohodlně uložit doma, či na místě realizace. Pokud se bude jednat o dlaždice v počtu do 30 kusů, obdržíte od nás nejčastěji 3 krabice maximálně po 10 ks. Jakmile objednaných dlaždic už bude více, pošleme vám je na paletě. Paletu nám prosím zpět neposílejte.

O průběhu doručení zboží budete pravidelně informováni pomocí e-mailu a zásilku můžete rovněž sledovat u smluvního dopravce. Při přebírání balíček zkontrolujte a případné poškození nahlaste rovnou řidiči.

 

Poškozená zásilka

Zásilku si vždy pozorně prohlédněte a pokud balík vykazuje jakékoli známky mechanického poškození, odmítněte jej převzít.

V případě, že to bude možné, otevřete zásilku před poštovním doručovatelem či kurýrem. Pokud bude jevit známky poškození, balík okamžitě reklamujte.

Pokud balík s poškozením převezmete a na tuto skutečnost přijdete později, přepravce již reklamaci neuzná.