Jsme Mosolut

Plníme rozmarné požadavky na podlahu a přinášíme Vám několik možných řešení na jednom místě. Firmu Mosolut jsme založili teprve v roce 2019, jako důsledek nejen naší dlouhé podlahářské historie, kterou jsme budovali pomocí přímých kontaktů s maloobchodníky a výrobci krytin. Ale i potřeby rozšířit povědomí o kvalitních podlahovinách dál, mezi co nejvíce zákazníků v Česku.

Jako jediní v Česku vám nabízíme dlaždice významných evropských výrobců

Proto Vám nyní přinášíme možnost nakoupit funkční a snadno instalovatelné odolné podlahové systémy ze všech možných koutů Evropy.

Díky mezinárodním zkušenostem našeho týmu na trhu s podlahovinami, se nyní můžete dostat se k podlahovým krytinám, které jsou již zaužívané v zahraničí. K naší radosti jsme navíc získali i výhradní licenci na prodej několika značek dlaždic v České republice. Proto jako jediní nabízíme dlažbu Mosolut Hestra, což je polypropylenová podlaha určená především na terasy, balkony i do garáží, která se pyšní značnou oblíbeností ve Skandinávii už od 70.let

Fanoušci automotive a tunningu si zase zcela jistě přijdou na své s německou polypropylenovou podlahou Mosolut Performance Floor, která je hojně využívaná jako designová podlaha do garáží, autolakoven, autoservisů, či jiných prostor.

Nebo čerstvá novinka v našem sortimentu, stájová podlaha INB, která díky své konstrukci chrání klouby zvířat, umožňuje pojezd zemědělské techniky a snadno se udržuje čistá.

Ovšem tím výčet široké škály produktů Mosolut nekončí, nabízíme Vám dokonce 8 různých typů odolných podlah s využitím také na sportovištích, dětských hřištích, v rámci veřejných akcí. Výhody maximální odolnosti i v těžce namáhaných prostorech zase nabízí český výrobek Mosolut Machine.


Instalace hravě a svépomocí

U všech těchto typů podlah dodržujeme základní kámen úspory financí a to „instalace bez odborných řemeslníků“. Zvládnete ji tedy hravě svépomocí. Systémem DIY (tedy - udělej si sám), a to během poměrně krátkého časového horizontu.

Jsme sice eshop, ale dokážeme Vám pomoci i namístě realizace. Pokud byste přeci jen chtěli s instalací pomoci, napište nám a vymyslíme jak na to společně.


Široká síť partnerů a odborné konzultace

Ať už jsou Vaše záměry s podlahou jakékoli, je nicméně jasné, že na našem webu Vám určitě dokážeme nabídnout vhodnou variantu a ještě Vám dobře poradit. Vyberte si ze široké škály produktů.

Na našemu e-shopu naleznete i podlahoviny, které jsou přímo pod názvem Mosolut a následnou specifikací typu. Našim přáním je seskupit veškeré podlahoviny podobného typu a vytvořit tak síť výrobků, které vždy přesvědčí svou kvalitou, odolností a jednoduchostí. Díky kombinaci kompetencí, dlouholetých zkušeností v mezinárodním podlahovém průmyslu a skutečné vášni pro řešení inteligentních podlah, věříme, že jsme na správné cestě.


Těšíme se na naše společné projekty.