CAMPING

Sháníte dlaždice, které můžete volně položit do předstanu, ke karavanu, nebo rovnou do velkého stanu? Doporučujeme desky Mosolut Event. Ty vynikají vysokou odolní proti otěru, nosností a v neposlední řadě velmi rychlou montáží. Snadno je užijete několik sezón, složíte i rozložíte dle potřeby, nezatížíte auto, ani vám nebudou překážet. Díky tomu, se nebudete muset bořit v bahně a pohodlně si svou dovolenou užijete. Tyto desky se rovněž hojně používají na velkých koncertech a výstavách, kde vydrží zátěž několika stovek návštěvníků, snadno se pokládají i rozebírají a po sezóně nejsou na odpis.

Pro vytvoření bezpečných příjezdových cest a parkovacích míst na nezpevněném terénu zase Mosolut Road System.

Pro vnitřní akce doporučujeme PVC dlaždice Mosolut Machine, jejichž konstrukce byla navržena tak, aby odolala zátěži stojících i procházejících se návštěvníků. Dlažbu snadno vyčistíte ručně či strojově a druhý den je opět jako nová. Díky barevnému spektru ji můžete snadno sladit s barvou brandu celého eventu, nebo konkrétních vystavovatelů.

Nejste si jisti výběrem? Nemůžete se rozhodnout jaké barevné kombinace zvolit? Máme pro vás možnost objednat si vzorky a vyzkoušet si tak vaši novou podlahu před objednáním. Objednat vzorky si můžete ZDE.

CAMPING
Barevnost
  • další hodnotyskrýt další hodnoty
Materiál
Druh
Dezén
19 Kč 3 680 Kč
2 490 Kč 2 057,85 Kč bez DPH

2 940 Kč 2 429,75 Kč bez DPH

od 169 Kč od 139,67 Kč bez DPH

od 169 Kč od 139,67 Kč bez DPH

Podlaha na veřejné akce, na kterou se můžete spolehnout

Veřejné akce jsou velmi specifickými událostmi, kterým se musí maximálně přizpůsobit mnoho faktorů, včetně typu podlahové krytiny. Při konání eventů totiž často dochází k rychlému nahromadění velkého množství lidí a vybavení na jedno místo, a tak musí podlaha splňovat nejvyšší nároky na odolnost vůči zátěži a otěru. Stejně tak je ovšem potřeba si uvědomit, že tento typ podlahy je na daném místě většinou využíván pouze dočasně, a tak by měl být snadno a rychle instalovatelný i rozložitelný. Všechny tyto podmínky splňují také vybrané typ podlah firmy Mosolut, přičemž objednat k nim můžete i nájezdové hrany, které vám pomohou s manipulací při nájezdu na podlahu. Vyberte si z naší nabídky podlah na venkovní akce a festivaly.

Sháníte podlahu na koncert nebo rovnou festival?


Dlažba Mosolut Event - zátěžová podlaha, použití v interiéru i exteriéru – veletrhy, festivaly, party stany, materiál polypropylen, jednobarevné provedení, snadná pokládka, vyrobeno v Německu.

Jedná se o plastové dlaždice, které jsou pomocí zámků spojovány vzájemně do sebe, a které je možné pokládat i na povrch, který není dokonale rovný. Povrch, kterým podlaha disponuje, splňuje veškeré nároky na protiskluznost, a to i za mokrého počasí dle označení R9. S třídou zátěže 42, 43 je jasné, že se jedná o výrobek vhodný pro použití v oblastech největšího zatížení, přičemž díky odolnosti vůči hoření Bfl-s2 přispíváte také k bezpečnosti v rámci prostoru, kde je použita.

Mosolut Machine - vysoce zátěžová podlaha, použití pouze v interiéru – například do hal, materiál PVC, jednobarevné provedení, vyrobeno v Česku. Tento typ dlaždic využijete především ve vnitřních prostorech. Snadno si vytvoříte koridory pro návštěvníky, nebo stánkové místa pro vystavovatele.