Blog

Soklové lišty ochrání zdi nejen v garáži

Soklové lišty ochrání zdi nejen v garáži

Potřebujete vyřešit ukončení podlahy u stěny? Pak jsou pro vás podlahové nebo také soklové lišty perfektním způsobem, jak efektivně, dekorativně a čistě ukončit přechod mezi podlahou a stěnou. 

Podlaha pro chlapy, kteří mají rádi svá auta

Podlaha pro chlapy, kteří mají rádi svá auta

Dopřejte si něco extra pod kola vašich dvoustopých i jednostopých mašin. Podívejte se na designové, ale zároveň zátěžové podlahy Mosolut Prismatik a Performance floor. Tyto funkční dlaždice jsou populární zejména v depech i garážích závodních aut, u milovníku detailingu i na auto moto výstavách. Pojďte si je prohlédnout z blízka.

Povrch na dětské hřiště na zahradu

Povrch na dětské hřiště na zahradu

Vyčlenili jste na zahradě prostor pro vaše malé neposedy? Přemýšlíte, jak jim ho zvelebit, aby se tam mohli pořádně a bezpečně vyřádit? Poradíme vám, jakou zvolit podlahu pod průlezky, houpačky a dětské zahradní domečky.

Podlaha na balkon a terasu

Podlaha na balkon a terasu

Taky vás to táhne ven sotva se trochu oteplí a sluníčko se objeví na obloze? Ti, kteří mají zahrádky mají radost z jarního vánku na dosah, ovšem co my, co jsme zavření v bytě? Ukážeme vám, jak si můžete vylepšit podlahu na balkoně a udělat si z těch pár metrů odpočinkové místo.

INB dlažba v přírodě

INB dlažba v přírodě

Často se nás ptáte, jak bude vypadat plocha na vašich pastvinách, nebo u krmidel po pár měsících, jestli se dlažba nepropadne hluboko do země a nenávratně nezmizí. Jestli nebude hyzdit krajinu, případně, jak to bude vypadat, když se někdy odstraní. Mrkněte se sami, zachytili jsme pro vás pár momentů.

Když trávník trpí pod koly auta, náporem bahna a v neustálém stínu

Když trávník trpí pod koly auta, náporem bahna a v neustálém stínu

Řešíte stále dokola vyjeté koleje v hlíně, rozbahněnou příjezdovku, nebo vám už došly síly s neustálým vysazováním nového trávníku? Máme pro vás pár dobrý tipů. Ať už si myslíte na zatravnění parkovacích ploch, příjezdových cest, chodníků v rámci zahrad či parků, anebo pro sportovní plochy. Díky zámkovým deskám dokážete svou půdu dostatečně zpevnit, a přitom bude stále vypadat přirozeně. Pojďte se mrknout na varianty.

Jakou podlahu do domácí dílny?

Jakou podlahu do domácí dílny?

Uspořili jste kousek místa v garáži, nebo si vytvořili nový pracovní prostor pro své kutání? Zaměřte se na vybavení domácí dílny hezky od podlahy. Každý materiál si s sebou nese své pro a proti, o tom není pochyb. Nicméně záleží hlavně na vašich potřebách. Neboť správná volba podlahy v dílně vám nejen usnadní život při čištění, poskytne komfort při dlouhém stání a bezpečí při práci. Pojďte se mrknout, jaké máte možnosti.

Ustájení pro koně a venkovní prostory

Ustájení pro koně a venkovní prostory

Přemýšlíte, jak vylepšit podlahy ve stáji pro koně a venkovní prostory pro svá zvířata tak, aby byly především v bezpečí, vám se ušetřila práce s instalací i čištěním a hlavně, aby vám náklady na nějakou vychytávku nesebraly všechny úspory? Pojďte se podívat na to, jaké možnosti nabízí podlahové systémy Mosolut INB a další podlahoviny.

Jsme Mosolut

Jsme Mosolut

Plníme rozmarné požadavky na podlahu a přinášíme Vám několik možných řešení na jednom místě. Firmu Mosolut jsme založili teprve v roce 2019, jako důsledek nejen naší dlouhé podlahářské historie, kterou jsme budovali pomocí přímých kontaktů s maloobchodníky a výrobci krytin. Ale i potřeby rozšířit povědomí o kvalitních podlahovinách dál, mezi co nejvíce zákazníků v Česku.

Rozdíly mezi dlažbou z PVC, PP a gumy. Kterou použít, kdy a kam?

Rozdíly mezi dlažbou z PVC, PP a gumy. Kterou použít, kdy a kam?

Materiály schované pod zkratkou PVC a PP mají několik společných vlastností, a přesto jsou v mnohém rozdílné. V první řadě se u všech jedná o plasty, používané i pro výrobu podlahových krytin. V čem se však liší, kdy po kterém materiálu sáhnout, abyste si nezadělali na problém a jak se zorientovat v našem portfoliu? Poradíme Vám.