AGRO | STÁJE

Pro celkové stájové klima, hygienu, bezpečnost a pohodu hospodářských zvířat je kvalitní podlaha kolem / i ve stáji nesmírně důležitá. 

Konec hlubokého bahna.

Spolehněte se na venkovní zátěžové rohože INB, které jsou certifikované ekologickou značkou Modrý Anděl, jsou bezpečné pro pohyb koní i hospodářských zvířat, vhodné pro pojezd traktorů, nepropadnou se do bahna, položíte je volně a zaklapnete do silných zámků. Poskytují účinné zpevnění venkovního terénu ve výběhu, u krmidel, v průchodech a před přístřešky. Rohože INB spojíte svépomocí díky zámkům jako puzzle. Drží, nepropadnout se a neprasknou. Je možné je prosypat pískem, štěrkem, nebo nechat prorůst trávou.

Zátěžové rohože Mosolut Heavy z PVC recyklátu můžete instalovat do stájí, chlévů i do boxů. Vyberte si z několika variant.

AGRO | STÁJE

Nejprodávanější v kategorii

1.
Venkovní rohože Mosolut INB Venkovní zátěžové rohože Mosolut jsou inovativním a velmi praktickým řešením do míst, kde se pohybují velká zvířata. Jsou ideální kolem stájí, do výběhů, maštalí, jako povrch přechodových zón i do míst se zvýšenou vlhkostí a nerovností terénu. Díky vysoké...
250 Kč
Barevnost
Materiál
Druh
21 Kč 5 000 Kč
250 Kč 206,61 Kč bez DPH

2 490 Kč 2 057,85 Kč bez DPH

2 940 Kč 2 429,75 Kč bez DPH

od 210 Kč od 173,55 Kč bez DPH

od 1 198 Kč od 990,08 Kč bez DPH

od 1 078 Kč od 890,91 Kč bez DPH

od 1 198 Kč od 990,08 Kč bez DPH

Venkovní dlažba vhodná pro koně i dobytek

Vybrat správnou podlahu pro zvířata může mnohdy být složitější, než je to v případě potřeb lidí. Vždy je nutné, aby se jednalo o zdravotně nezávadný výrobek, který navíc bude poskytovat zvířatům teplo, pohodlí a bezpečí. Firma Mosolut vám proto nabízí hned dva typy podlahových krytin vhodných od agro průmyslu a stájí.

Co použít na podlahu do stáje a do venkovních prostor?

Dlažba Mosolut INB - vysoce zátěžová podlaha, použití v interiéru i exteriéru – výběhy, okolo krmících žlabů, v rámci jezdeckých arén, 100% recyklovaný plast, jednobarevné provedení, vyrobeno v Německu.

Dlažba Mosolut RUBBER – elastická podlaha, použití venku i uvnitř – praktické do stájí, ale také např. na dětská hřiště, materiál pryž, jednobarevné provedení, vyrobeno v ČR.


Značka Mosolut INB a její stájová deska je ideálním produktem pro ty, kteří se starají o hospodářská zvířata, a to ať už se jedná koně, dobytek, či cokoliv jiného. Toto podlahové řešení je totiž vhodné do vnitřních i vnějších prostor, a tak vám dokonale vyřeší například problém s bahnem. Odolnost vůči zátěži až 60 tun na metr čtvereční navíc zaručuje, že na podlahu je možné najet také různými stroji a technikou čili se využití dlažby rozšiřuje například i na příjezdové cesty. Mimo to je možné využít také parkovací dlažbu, pomocí níž si vytvoříte ideální prostory na parkování.

Chci si přečíst ještě více o INB venkovní dlažbě.

Pokud hledáte produkt, který bude zase vhodný především do stájí, pak vás jistě zaujmou dnes populární gumové rohože do stáje. Dlaždice Mosolut REG vyrobené z pryže zaručují vašim zvířatům maximální pohodlí, jelikož gumové rohože poskytují dostatek tepla, ale také měkký materiál, na kterém se zvířata cítí skvěle.