AGRO | STÁJE

Pro celkové stájové klima, hygienu, bezpečnost a pohodu hospodářských zvířat je kvalitní podlaha ve stáji nesmírně důležitá. Nabízíme vám krytinu, která není zcela povrchovým materiálem, protože se instaluje na rovné podloží, avšak svou konstrukcí šetří klouby zvířat, tlumí nárazy, izoluje teplo a snadno se udržuje. Zároveň je vhodná i pro pojezd zemědělské techniky uvnitř i venku.


Budete-li potřebovat, zavolejte nám. Poradíme.


AGRO | STÁJE

Nejprodávanější v kategorii

1.
Venkovní dlažba Mosolut INB Stájové desky Mosolut INB® jsou inovativním a velmi praktickým řešením do míst, kde se pohybují velká zvířata. Jsou ideální kolem stájí, do výběhů, maštalí, jako povrch přechodových zón i do míst se zvýšenou vlhkostí a nerovností terénu. Díky vysoké kvali...
225 Kč
Barevnost
Materiál
Druh
21 Kč 2 940 Kč
225 Kč 185,95 Kč bez DPH

675 Kč 557,85 Kč bez DPH

2 490 Kč 2 057,85 Kč bez DPH

2 940 Kč 2 429,75 Kč bez DPH

od 210 Kč od 173,55 Kč bez DPH

od 406 Kč od 335,54 Kč bez DPH

od 363 Kč od 300 Kč bez DPH

od 1 198 Kč od 990,08 Kč bez DPH

od 1 078 Kč od 890,91 Kč bez DPH

od 1 198 Kč od 990,08 Kč bez DPH

od 339 Kč od 280,17 Kč bez DPH

Venkovní dlažba vhodná pro koně i dobytek

Vybrat správnou podlahu pro zvířata může mnohdy být složitější, než je to v případě potřeb lidí. Vždy je nutné, aby se jednalo o zdravotně nezávadný výrobek, který navíc bude poskytovat zvířatům teplo, pohodlí a bezpečí. Firma Mosolut vám proto nabízí hned dva typy podlahových krytin vhodných od agro průmyslu a stájí.

Co použít na podlahu do stáje a do venkovních prostor?

Dlažba Mosolut INB - vysoce zátěžová podlaha, použití v interiéru i exteriéru – výběhy, okolo krmících žlabů, v rámci jezdeckých arén, 100% recyklovaný plast, jednobarevné provedení, vyrobeno v Německu.

Dlažba Mosolut RUBBER – elastická podlaha, použití venku i uvnitř – praktické do stájí, ale také např. na dětská hřiště, materiál pryž, jednobarevné provedení, vyrobeno v ČR.


Značka Mosolut INB a její stájová deska je ideálním produktem pro ty, kteří se starají o hospodářská zvířata, a to ať už se jedná koně, dobytek, či cokoliv jiného. Toto podlahové řešení je totiž vhodné do vnitřních i vnějších prostor, a tak vám dokonale vyřeší například problém s bahnem. Odolnost vůči zátěži až 60 tun na metr čtvereční navíc zaručuje, že na podlahu je možné najet také různými stroji a technikou čili se využití dlažby rozšiřuje například i na příjezdové cesty. Mimo to je možné využít také parkovací dlažbu, pomocí níž si vytvoříte ideální prostory na parkování.

Chci si přečíst ještě více o INB venkovní dlažbě.

Pokud hledáte produkt, který bude zase vhodný především do stájí, pak vás jistě zaujmou dnes populární gumové rohože do stáje. Dlaždice Mosolut REG vyrobené z pryže zaručují vašim zvířatům maximální pohodlí, jelikož gumové rohože poskytují dostatek tepla, ale také měkký materiál, na kterém se zvířata cítí skvěle.